Yhteystiedot

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TOIMISTO

Piippukatu 7 A 2, 40100 Jyväskylä
Laskut osoitteeseen: laskutus@ksek.fi

HENKILÖKUNTA

Toiminnanjohtaja
Kaisu Tapaninen
p 044 550 2582
kaisu.tapaninen@ksek.fi
* yhteistyöpyynnöt/ ohjelmisto/ laskutus/ media

Elokuvatyöntekijä
Teemu Kauppi
p. 044 700 1313
teemu.kauppi@ksek.fi
* Kino Metso kiertueteatteri

Elokuvatyöntekijä
Antti Martikainen
p. 040 565 9117
antti.martikainen@ksek.fi
* Ilokiven elokuvat / KAVI:n aluesarja / Kino Hopea -sarja

Tuottaja Arktisen Upeeta festivaali
Mikko Järvinen
p. 041 700 3610
tuottaja@arktisenupeeta.net

Apulaistuottaja Arktisen Upeeta festivaali
Minna Lehtola
p. 041 700 3610
minna.lehtola@ksek.fi

Yhdistyksen puheenjohtaja
Katri Rahikkala
p. 050 566 1734
katri.rahikkala@gmail.com
* Villa Rana kulttuuritalon tukiyhdistys / yhdistyksen jäsenasiat


YHDISTYKSEN HALLITUS 2017-2018

Katri Rahikkala, pj
Minna Lehtola, vpj
Eero Peltoniemi, jäsen
Kalle Pennanen, jäsen
Lasse Ranta, jäsen